Lėtaeigiai katamaranai

1 val. – 60 Eur

Dviaukštis amerikietiškas katamaranas Party Cruiser skirtas patogiai pramogauti 14 asmenų. Baltos odos sofos, keturi staliukai, wc, kriauklė, antro aukšto terasa, tentai nuo saulės, skaidrūs prisegami šonai visam laivui nuo lietaus ar vėjo. Lygiagrindis, visur kiliminė danga, patogus įlipimas, taip ir įvažiavimas su vežimėliais. Apsauginės tvorelės aplink visą laivą. Plaukia vidutinišku greičiu, stabilus.

Antrasis dviaukštis katamaranas yra tokio pat dydžio ir išplanavimo, todėl puikiai tinka jungti kartu ir plaukti kartu iki 30 asmenų kompanijai esant poreikiui, su praėjimais iš vieno į kitą.

Vieno aukšto lygiagrindis JAV Bentley gamykloje pagamintas trimaranas Kalifornija taip pat skirtas 14-ai asmenų ir turi visus privalumus, įskaitant wc. Gali plaukti greičiau negu dviaukščiai.

Greitaeigis kateris Viesulas skirtas 9 asmenų pramogauti ant vandens. Kaip ir kiti laivai turi patogias baltos odos sofas, staliukus ir wc bei tentą nuo saulės. Gali plaukti ramiai, bet gali plaukti ir labai greitai, tampyti triviečius vandens ratus, vandens slides ar vandenlentę. Tam tikslui turi aukštą lanką.

 

1. Visi laivai atitinka ES reikalavimus, kiekvienais metais praeina tech. patikrinimą ir gauna tech. apžiūros talonus.

 

2. Visuose yra baltos odos sofos, staliukai, tualetai ir tentai nuo saulės.

 

3. Visi katamaranai yra lygiagrindžiai ir neturi kylio, todėl gali priplaukti prie kranto bet kurioje vietoje, ne tik uostuose ir Meilės įlankoje.

 

4. Pradėjus lyti yra užsegami skaidrūs šonai.

 

5. Neplaukiama per škvalą ar audrą, avansas tokiu atveju grąžinamas.

 

6. Laivuose yra gelbėjimosi liemenės tiek suaugusiems, tiek vaikams. Gelbėjimosi ratas, gesintuvas, nedegus audeklas ir kita privaloma įranga.

 

7. Taip pat yra gėlo vandens, apšvietimas sutemus, pledai vėsesniam orui.

8. Galima atsinešti savo valgių, gėrimų, papuošimų laivui. Taip pat yra galimybė užsakyti, kad užkandžius atvežtų prieš išplaukiant.

 

9. Galima avėti aukštakulnius, grindys nesibraižo – visur kiliminė danga.

 

10. Laivuose yra muzikos grotuvai, galima atsinešti savo muzikos įrašų.

 

11. Galima leisti dangaus žibintus ir fejerverkus.

 

12. Rūkoma tik antro aukšto terasose.

 

13. Pasirašome leidimą rengti oficialią sutuoktuvių ceremoniją laive.

 

14. Išrašomos sąskaitos-faktūros.

 

15. Visi katamaranai gali būti jungiami tarpusavy su praėjimais iš vieno į kitą, todėl galima organizuoti didelius renginius.

Visi laivai yra lygiagrindžiai, panašaus išplanavimo ir esant reikalui gali plaukti keli sujungti, su praėjimais iš vieno į kitą.

Daugiau laivų ir info: www.laivonuoma.lt